Kurumsal

Isıtma ve iklimlendirme sektöründe 2007 yılından itibaren faaliyet gösteren Kazan Isı Sistemleri, bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri alanında faaliyetini sürdürmektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Kazan Isı" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firmamız;

Katı yakıtlı ısıtma sistemleri, Kalorifer kazanları ve doğalgaz kombi satışı, iklimlendirme sistemlerinin satışı, klima, boyler, radyatör ve kat kaloriferi satışı,alanında konusunda uzman ekipleriyle hizmet vermektedir.

Ürün satışımızda ve işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kazan Isı Isıtma ve İklimlendirme Ltd.Şti.

Konya Eca ana bayi, Konya Eca bayisi, Konya Eca kombi, Konya Eca klima Konya Eca termosifon, Konya ECA bayileri konya eca ana bayisi, konya eca ana bayileri, konyada eca bayisi, eca konya ana bayisi, eca konya bayisi kim, eca serel konya bayisi, Sirkülasyon pompası, hidrofor pompası, pissu pompası, drenaj pompası, atık su pompası, konya hidrofor, konya çamur pompası konya kazan pompası, konya hidrofor pompası, Sirkülasyon pompası konya, Eca ana bayi, Eca bayisi, Eca kombi, Eca klima, Eca termosifon, Eca ana bayi, Konya Eca bayisi, Eca kombi, Eca klima, Eca termosifon, Sirkülasyon pompası, hidrofor pompası, pissu pompası, drenaj pompası, atık su pompası,